رویه های ارسال سفارش

کاربران محترم رویه های ارسال سفارشات در روزهای عادی به شرح زیر می باشد و در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای پرازدحام و خاص ، برحسب روش پرداخت (اولویت پرداخت اینترنتی) و محل تحویل کالا، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد مانند رویه‌های معمول انجام نگردد .

استان تهران

سفارش‌ها در شهر تهران مطابق بازه زمانی ۹ الی ۲۱  تحویل داده خواهد شد. همچنین امکان تحویل سفارش در همه روزهای هفته وجود دارد و سفارش‌‌‌‌های با ارزش بیش از هفتاد هزار تومان در شهر تهران رایگان ارسال می‌شوند.
لازم به ذکر سفارش‌های اکسپرس در صورتی که ارزش سفارش بیش از هفتاد هزار تومان باشد ، ارسال آن رایگان است ولی برای سفارش‌های زیر هفتاد هزار تومان هزینه ارسال به تمامی نقاط تهران مبلغ ۸۰۰۰ تومان می باشد.
این سفارش‌ها با زمان تقریبی بین ۱ تا ۳ روز کاری و با قابلیت رهگیری سفارش تحویل خواهد شد.

حومه تهران و شهرستان ها

سفارشات پایین تر از مبلغ هفتاد هزار تومان در حومه تهران و شهرستان ها طبق تعرفه پست در هنگام ثبت سفارش دریافت خواهد شد و برای مبالغ بالای هفتاد هزار تومان برحسب روش پرداخت و اولویت بندی در بازه زمانی ۱ الی ۴ روز کاری به صورت رایگان تحویل خواهد شد.

نکات مهم

۱ – در شهر تهران کنترل تطابق تعداد اقلام سفارش با فاکتور در حضور ماموران تحویل سفارش از طرف مشتریان الزامی است.

۲ – کنترل سلامت فیزیکی و ظاهری کالاهای دریافتی در حضور ماموران تحویل سفارش از طرف مشتریان الزامی است و در صورت مشاهده آسیب فیزیکی کالا یا مغایرت کالا با سفارش، در اولین فرصت برای سرعت بخشیدن به رسیدگی به درخواست‌ مشتریان در شهر تهران، در زمینه آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی کالا، از طریق تلفن ۶۶۸۴۲۴۵۴ – ۰۲۱ و یا ارسال ایمیل به آدرس “service@kharid2net.com” این موارد به خدمات پس از فروش خرید۲نت اطلاع داده شود.

۳ – تحویل سفارش در اماکن عمومی امکان‌پذیر نیست و لازم است آدرس تحویل، دقیق و قابل استناد باشد.

۴ – دریافت کالا از طرف مشتری به منظور تایید سلامت کالا می باشد.